Miasto > Basen

Pływalnie

(1/8) > >>

Carry/Cash:
Znajdują tu się 3 baseny: brodzik dla małych dzieci, brodzik średni oraz najgłębszy basen. Do brodzika średniego wpada rura. Znajduje się tu jeszcze: 2 jacuzzi, sauna oraz widownia.

Alex Saudare:
Woda wciąż była chlorowana i czysta, o dziwo, mimo tych kilkudziesięciu lat, w których się przenieśliśmy. Weszłam, omijając kasy i przebieralnie. Wyjęłam spod płaszcza kilka butelek i postawiłam na brzegu basenu. Zdjęłam płaszcz i rzuciłam na ziemię. Ściągnęłam także sweter, z czterema wielkimi rozdarciami na plecach, oraz koszulę, zostając w podkoszulku. Zdjęłam buty i rzuciłam obok reszty ubrań, po czym wskoczyłam do wody, nurkując. Jednocześnie przypomniałam sobie o spodniach i zaklęłam w myślach. No trudno, może znajdę jakieś inne szare w pensjonacie. Wynurzyłam się i podpłynęłam do brzegu. Przesunęłam dłonią nad kafelkami, tworząc kieliszek. Nalałam do niego wina i oparłam się plecami o ścianę basenu, pijąc. To jest, przeprowadzając degustację napojów alkoholowych. Przewróciłam oczami. Szkoda, że nie miałam metanolu. Miałam ochotę się otruć.

Alex Saudare:
Odstawiłam kieliszek. Zanurkowałam.

Nathaneal:
Wszedłem, rozglądając się i uważnie stawiając kroki. Przez to trzęsienie ziemi woda mogła się rozlać na kafelkach, a znając moje gapiostwo, natychmiast bym się wywalił. Rozejrzałem się jeszcze raz i dostrzegłem jakieś ciuchy, na pierwszy rzut oka nie używane od dawna (::)) i kieliszek czerwonego wina. Uniosłem brwi. Podszedłem bliżej, zachowując ostrożność.

Alex Saudare:
Spod wody usłyszałam nikły dźwięk, jakby czyjeś kroki. Wynurzyłam się powoli, skrywając w cieniu. Zmrużyłam oczy, próbując dostrzec, kto tu jest.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej