Whispers In The Dark

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Do dołu

Autor Wątek: Plaża i morze  (Przeczytany 11828 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Roland Vannerson

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 09, 2015, 22:06:01 »

Uśmiechnąłem się.
-Imię odpowiadające jej właścicielce - dumne i piękne. - uśmiechnąłem się szarmancko i podszedłem bliżej.

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 09, 2015, 22:07:59 »

Przewróciła oczami. Nie lubiła mówić dużo, a ludziom, hm, ludziopodobnym nie ufała zbyt bardzo.
Zapisane

Roland Vannerson

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 10, 2015, 00:30:03 »

Niezbyt miałem pomysł, co powedzieć, więc zbliżyłem się jeszcze trochę. Teraz dzieliły nas zaledwie 2-3 metry. Usiadłem po turecku, odruchowo wspierając się skrzydłami, które złożyłem w sposób odpowiedni do takiego siedzenia i uśmiechnąłem się.
-Szukam kogoś, kto mógłby mnie zapoznać z tutejszymi terenami. Mam wrażenie, że Alex i Alice mogłyby... Hmm... Podczas konwersacji dodać kilka, według mnie, nieodpowiednich słów. Lolu, czy zechciałabyś być moim przewodnikiem? - spytałem, z nadzieją w oczach, opierając ręce na kolanach.

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 10, 2015, 08:45:41 »

- Wiesz, nie znam się na tutejszych terenach - mruknęła. - Odkąd tu jestem, byłam w ZOO. Niedługi czas temu jakoś uciekłam. Więc wiesz.. ale w sumie, można się przejść.
Zapisane

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 10, 2015, 12:04:53 »

- No to chodź - mruknęła, podniosła się i wyszła.

z.t.
Zapisane

Roland Vannerson

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 10, 2015, 12:49:16 »

Podniosłem się, wspomagając się skrzydłami, starannie je złożyłem i wyszedłem.

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 11, 2015, 11:21:55 »

Spojrzałam na Alex, a potem na morze. Zdjęłam melonik i odłożyłam go na piach. Wzięłam rozbieg, skoczyłam, zrobiłam salto w powietrzu i wylądowałam, piszcząc, w wodzie. Wynurzyłam się jakieś 5 metrów od brzegu.
- Aliiiiiiix, idzieeesz?
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Alex Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 222
  • Król cholernego wszystkiego
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 11, 2015, 12:34:03 »

Spojrzałam na siostrę krytycznie.
-Nie, dzięki. Pójdę się chyba przejść. Jakoś dziwnie się czuję. - mruknęłam.
Zapisane

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 11, 2015, 12:40:54 »

- Nie dziwota. - uniosłam wzrok ku niebu i zanurkowałam. - No hallo, hallo, hallo, ludzie! - wydarłam się na całe gardło, stając powoli na dnie. Nic oczywiście się nie odezwało, tylko ławica wystraszonych ryb przemknęła obok mnie.
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Alex Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 222
  • Król cholernego wszystkiego
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 11, 2015, 12:42:20 »

-Mniejsza o to. - mruknęłam, wychodząc.
Zapisane

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 11, 2015, 14:15:44 »

Pomachałam siostrze, ale chyba nie było tego widać. Znudzona rozejrzałam się po morskim dnie, po czym pstryknęłam palcami. Obok mnie trzasnęło i w wodzie zmaterializowały się dwie postaci. Jedna zwinęła się w kulkę i poszła na dno jak kamień, a druga zachłysnęła się wodą i zaczęła się krztusić. Wywróciłam oczami, a na moich ustach zagościł lekki uśmiech. Złapałam topiącą się osobę za rękę i zatargałam ją na brzeg. Mężczyzna - Dartimien - zacharczał i wypluł jakiś litr wody, po czym spojrzał an mnie krytycznie.
- Nie teleportuj mnie, jakbym był jakimś... Nie wiem... Smokiem, kurczę. - prychnął. - Ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie mogę oddychać pod wodą. Nie mogłaś z niej chociaż wyleźć, zanim mnie tu ściągnęłaś?
- Bynajmniej. Poza tym, skąd miałam wiedzieć, że nie umiesz pływać? - zamrugałam niewinnie.
- Doskonale wiesz, że umiem. - Dartimien zmierzył mnie spojrzeniem. - Ale nie kiedy nagle powietrze staje się wodą!
- Oj tam. - machnęłam ręką. - Gdzie Sirfalas?
- A jak myślisz? - skrytobójca wskazał na taflę wody. Przyjrzałam się jej uważnie. Po chwili dostrzegłam metaliczny błysk, gdzieś na dnie.
- On przynajmniej mógł owinąć się skrzydłami. - parsknął Dartimien i znów skierował na mnie mordercze spojrzenie brązowych oczu.
- To trza było powiedzieć, zmieniłabym się w wampa.
- Nie, dzięki. - mruknął. - Wolę pozostać człowiekiem, jako jedyny z naszej grupy właściwie.
- Pozostaje jeszcze tylko Jareth.
- On jest magiem. - spojrzał mi w oczy. Musiał odrobinę ugiąć kolana, by być na moim poziomie. Prychnęłam. - Daj spokój, jak ktoś nie zmienia się w zwierzę i nie jest właściwie zdechły, to jest człowiekiem, mimo że ma moce?
- Tu nie chodzi o moce. - mruknęłam wyniośle. Byłam w nastroju do kłótni. Dartimien uż otworzył usta, by mi odpowiedzieć, ale w tej chwili idealnie okrągły kawałek morza zaczął się palić niebieskim ogniem, w którym jakby przeskakiwały błyskawice. Podeszłam żwawym krokiem do wody i zanurzyłam w niej ręce po łokcie. Nabrałam w dłonie palącej się wody.
- Cużeś ty zrobił?! - spytałam z pretensją w głosie. Z morza wynurzył się Sirfalas, jak zwykle blady jak trup, z mokrymi szkarłatnymi włosami, wiszącymi na twarzy jak u Samary. Przewróciłam oczami. Sirfalas wyczołgał się na brzeg jak jakaś poczwara z bagien i odgarnął włosy z oczu.
- Jak to co? Nie widać? Chciałem sprawdzić, co by się stało, gdybym połączył leczniczy ogień z trującym jadem i błyskawicą. Nooo, iiii... - Sirfalas zamyślił się na chwilę, mrużąc gały o szkarłatnych tęczówkach. - Ta-da. Paląca się woda. - wstał i rozłożył na całą długość skórzaste skrzydła. Obejrzał je dokładnie, po czym złożył do połowy. Dmuchnął ogniem pod siebie - przezornie się cofnęłam - równocześnie się obracając i tworząc ognisty krąg. Po chwili płomienie sięgnęły wyżej i objęły całą jego sylwetkę. Dartimien podszedł do nas i wyciągnął ręce, grzejąc się przy 'ognisku'. Poczekaliśmy, aż płomienie zgasną i z wypalonego z piasku kręgu szkła wyjdzie Sirfalas, już wyschnięty.
- Yeah... - mruknęłam i wystawiłam do nich dłonie zwinięte w pięści. Przybili mi żółwia, a Sirfalas zgarnął z piachu pozostawiony przeze mnie melonik i założył go.
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 11, 2015, 15:04:35 »

- Słodko wyglądasz. - stwierdziłam. Sirfalas zaśmiał się, a Dartimien przewrócił oczami. - A tera skupta się. - odwróciłam się do skrytobójcy. - Co robiłeś, kiedy cię tu ściągnęłam?
Dartimien zamyślił się.
- No właśnie, znalazłem coś dziwnego...
- Dartimien, skup się. - przerwałam mu. - Zamknij oczy. - złapałam go za ramiona i zaczęłam powoli go obracać.
- Po co? O co ci chodzi? - Dartimien zerknął na mnie podejrzliwie, zanim zrobił to, co mu kazałam.
- Przywołaj pamięć wzrokową. Zobacz to, co widziałeś. Potrafisz?
- Taaak...
- Pamiętasz to? - upewniłam się, nie przestając go obracać.
- No jasne.
- Wszystko?
- Tak, już mówiłem, że...
- Ile pamiętasz? - przerwałam mu ponownie.
- Alice, uspokój się.
- Przeciętny człowiek zapamiętuje 62% obrazu. - poinformowałam go.
- Ale ja pamiętam wszystko. - Dartimien wyrwał mi się w końcu i spojrzał na mnie. - Zapisałem to, przecie ja wszystko zapisuję. - wyjął z kieszeni glinianą tabliczkę. Westchnęłam, unosząc oczy ku niebu.
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 11, 2015, 15:30:52 »

Dartimien również westchnął i odwrócił tabliczkę w moją stronę.
- Matko Boska, lewiatan - wybuchłam natychmiast, gdy tylko zobaczyłam realistyczny rysunek.

Potworek:

xD
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Alex Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 222
  • Król cholernego wszystkiego
    • Zobacz profil
Odp: Plaża i morze
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 11, 2015, 15:37:12 »

Wbiegłam ile sił w nogach - czyli po prostu mignęłam i pojawiłam się po drugiej stronie plaży. Za mną, w odległości jakichś dwustu metrów pojawił się facet w pogniecionym garniturze - Pride.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Do góry
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
ganghg swinkowerpg uslugiminecraft pl8s facetzjajami