Whispers In The Dark

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu

Autor Wątek: Las  (Przeczytany 10164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 12, 2015, 16:42:45 »

Sirfalas rozpostarł skrzydła, zwalając mnie nimi z nóg.  Wylądowałam pod drzewem, parsknęłam i wstałam z pomocą Dartimiena.
- No to trop, wegewolf, od czego masz psi węch?
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Alex Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 222
  • Król cholernego wszystkiego
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 12, 2015, 16:45:54 »

Przewróciłam oczami.
-Dartimien?
Zapisane

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 12, 2015, 16:49:14 »

- Tak? - skrytobójca spojrzał na Alex, podczas gdy ja daremnie usiłowałam odepchnąć skórzano-metaliczne skrzydła Bozaka od siebie.
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Alex Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 222
  • Król cholernego wszystkiego
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 12, 2015, 16:52:03 »

-Jesteś człowiekiem, jak będziesz polował? - spytałam, zerkając na Savente'a.
Zapisane

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 12, 2015, 17:07:18 »

- Normalnie - parsknął Dartimien, przewracając oczami i unosząc wyżej sztylety. Zaklaskałam, żeby zwrócić na siebie ich uwagę.
- Dobra. Po pierwsze, Sirfalas leci i szuka jakiś jeleniowatych, czy coś. Potem wołasz mnie, ale mentalnie - spojrzałam na niego znacząco, wskazując na swoją skroń. - Po drugie, ja wysysam krew, Sirfalas piecze mięso, a Dartimien je zżera. - spojrzałam na skrytobójcę, a potem na smoka. - A po trzecie... Oddaj mi mój kapelusz. - zabrałam mu melonik i sama go włożyłam. Sirfalas przewrócił oczami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2015, 17:10:29 wysłana przez Alice Saudare »
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 12, 2015, 17:09:00 »

Wybiegła truchtem.
Zapisane

Alex Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 222
  • Król cholernego wszystkiego
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 12, 2015, 17:13:47 »

-To ty tu czekaj. Przyniosę ci jakiś żołądek. - przewróciłam oczami, kiedy Savente rzucił mi zniesmaczone spojrzenie. -Dobra, to se sam poluj.
Savente wyjął jakiś postrzępiony nóż z kieszeni. Spojrzałam na niego z politowaniem.
Zapisane

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 12, 2015, 17:22:18 »

- Sirfalas - burknęłam, kiedy smok nie zareagował, wgapiając się w przestrzeń. Zabrałam Dartimienowi jeden ze sztyletów i dźgnęłam nim smoka w ramię. Sirfalas spojrzał na mnie powoli, zdezorientowany.
- No, idziesz. - mruknęłam. Sirfalas westchnął, wyjął nóż z rany i wzbił się w powietrze, przedtem wskakując bokiem na drzewo i odbijając się od niego. Machnęłam na resztę i ruszyłam wolno przez las.
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Alex Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 222
  • Król cholernego wszystkiego
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 13, 2015, 07:22:23 »

Zaczęłam węszyć. Po dłuższej chwili wyłapałam słaby zapach jeleni. Ruszyłam za nim.
Zapisane

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 13, 2015, 07:40:42 »

Usłyszałam myśl od Sirfalasa. Wysłał mi coś jakby mapę lasu z zaznaczonym stadem jeleni i nami. Śmignęłam natychmiast w tamtą stronę. Dartimien ruszył za mną.
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Alex Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 222
  • Król cholernego wszystkiego
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 13, 2015, 17:56:07 »

Po chwili tropienia wyjrzałam zza jakichś krzaków. Zobaczyłam stado jeleni, było parę wielkich samców i mniejszych samic, oraz kilka niewielkich stworzeń, podobnych do wyrośniętych kapibar. I jelenie, i kapibary wyglądały dziwnie, niezbyt naturalnie. Rogacze były ciemnoszare w zielone cętki i miały po trzy pary poroży. Kapibary wyglądały jeszcze dziwniej...o ile to w ogóle były kapibary.
Zaczęłam się skradać. Po chwili odbiłam się i skoczyłam na największego samca. Skręciłam mu natychmiast kark, ale zanim zdechł, zdążyłam zauważyć jego nienaturalnie szkarłatne oczy. Żaden roślinożerca by takich nie miał.
Savente, który szedł za mną ze swoim nożem, rzucił nim teraz w kapibarę-nie-kapibarę. Zwierzę padło na ziemię, reszta stworzeń uciekła. Savente pchnął swoją zdobycz nożem pod szczękę - zadygotała i zamarła.
Zapisane

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 13, 2015, 18:15:33 »

Wypadłam na niewielką polanę, gdzie pasły się jakieś dziwne zwierzaki. Widocznie jeszcze mnie zauważyły. Dorwałam sporą sztukę, nie największą, w końcu Dartimien na pewno nie zeżre całego jelenia-nie-jelenia. Wgryzłam się w gardło stworzenia, ze zdziwieniem zauważając, że ma czerwone ślepia i trzy pary poroży. Nie mówiąc już o zielonych cętkach. Rozerwałam mu gardło, łapczywie chłepcząc krew. Nawet nie zauważyłam, że z gałęzi drzewa przygląda mi się Sirfalas, leżąc swobodnie i podrzucając uwalany krwią sztylet, swoją drogą ten, którym go dźgnęłam. Wyssałam krew do końca, otarłam usta wierzchem dłoni i dojrzałam w końcu Sirfalasa. Uśmiechnął się nieco kpiąco, na co przewróciłam oczami, ale nie zdążyłam nic powiedzieć, gdyż coś użarło mnie w ramię. Skapczyłam się właściwie tylko dlatego, że usłyszałam trzask zębów łamanych na mojej granitowej skórze. Odwróciłam się natychmiast, warcząc i sycząc i ze zdumieniem dostrzegłam, że był to inny jeleniowaty, którego czerwone gały patrzyły się na mnie złowieszczo. Za nim stała jeszcze połowa stada, inne czekały bardziej z tyłu. Czekały... Na pożywkę? Już miałam się zamachnąć na stwora, ale Sirfalas mnie ubiegł. Walnął mutanta skrzydłem, jednak ustawionym w poziomie, nie w pionie. Stworzenie zamarło w bezruchu, po czym łeb zjechał mu z karku. Truchło przewróciło się na ziemię. Reszta zwierząt wycofała się powoli.
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.

Alex Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 222
  • Król cholernego wszystkiego
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 13, 2015, 18:21:54 »

Jelenie nadal stały na polance, ale skapnęłam się o tym dopiero wtedy, kiedy jeden z samców ubódł mnie w bok, aż wpadłam na sąsiednie drzewo. Oderwałam się od niego natychmiast i skoczyłam na niego, ale znów dostałam porożem, tym razem w brzuch. Z grzmiącym warkotem wstałam i wyprostowałam się, odsłaniając kły. Jelenie chyba się skapnęły, że nie mają większych szans, bo cofnęły się, po czym odbiegły.
Zapisane

Alex Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 222
  • Król cholernego wszystkiego
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 13, 2015, 18:30:20 »

Wgryzłam się w bok jelenia. Zaczęłam jeść, póki ciało było jeszcze ciepłe. Savente spojrzał na mnie ponuro i zaczął patroszyć swoją zdobycz.
Zapisane

Alice Saudare

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Odp: Las
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 13, 2015, 18:33:17 »

- Fuj... - mruknęłam, krzywiąc się i ścierając z ramienia krople śliny i krwi. - Dobra, ty idź po Dartimiena, a ja... Eee... Cuś tam zrobię. Albo coś innego. No, idź, idź. - machnęłam na niego rękami, jakbym odganiała kurczaki. Przewrócił oczami, wybił się na pięć metrów w górę i odleciał szukać skrytobójcy.
Zapisane
Dartimien                                         Sirfalas

Dartimien tak na syrio ma kasztanowe włosy i brązowe oczy, wygląda też nieco młodziej niż na zdjęciu, a także nosi skórzane, zielone ciuchy.
Sirfalas za to nie jest opakowany w zbroję i nie ma tak nastroszonych włosów.
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
crazysquad managerzuzlowy loups telenowele wataha-ksiezyca