Whispers In The Dark

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: Ścieżki  (Przeczytany 3063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jacqui

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Ścieżki
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 30, 2015, 21:15:01 »

W parę minut zdążyłam się już opanować. Odłożyłam ostrożnie pistolet, rozglądając się czujnie za szklanymi, w końcu miałam patrolować teren, a nie bawić się Berettą i gadać z Crake'em. Ale tak w zasadzie... Przydałyby się krótkofalówki dla wszystkich, żeby móc się skontaktować z Carry'm i Cash'em. Z tego, co wiedziałam, Fon chyba umiała się porozumiewać telepatycznie.
Zapisane
.:You better watch your mouth, sunshine... I've got a crossbow:.

Imię: Jacqui
Ksywka: Jack
Wiek: 1,6
Płeć: Wadera
Moce: Zmiennokształt, wielożytność
Przyjaciele: Crake - reszta to potencjalni wrogowie.


.:Know the water's sweet but blood is thicker:.

Jacqui

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Ścieżki
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 01, 2015, 11:57:53 »

Położyłam łapę na pistolecie, po czym zdjęłam z grzbietu łuk. Nacudowałam i jakoś założyłam strzałę na cięciwę. Berettę ponownie chwyciłam w pysk.
Zapisane
.:You better watch your mouth, sunshine... I've got a crossbow:.

Imię: Jacqui
Ksywka: Jack
Wiek: 1,6
Płeć: Wadera
Moce: Zmiennokształt, wielożytność
Przyjaciele: Crake - reszta to potencjalni wrogowie.


.:Know the water's sweet but blood is thicker:.

Colette

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Ścieżki
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 16, 2015, 15:36:12 »

Weszłam powoli, uważnie się rozglądając. Zgubiłam gdzieś komórkę - prawdopodobnie parę dni temu - zgubiłam gumkę do włosów, zgubiłam grzebień, zgubiłam ogryzek ołówka, no i zgubiłam siostrę. A teraz jeszcze samą siebie zgubiłam. Nie miałam najmniejszego pojęcia gdzie jestem, ale to już nie problem, bo i tak nie miałam skąd się dowiedzieć, a poza tym do życia mi ta wiedza nie była potrzebna. A propo's życia... Zacisnęłam pięści. Ten zdrajca już długo nie pożyje, niech ja go tylko znajdę. Zapłaci za to, co zrobił mnie i mojej siostrze.
Rozejrzałam się jeszcze raz, wciąż idąc ścieżką. Dostrzegłam coś rudego czającego się w krzakach, na szczęście daleko ode mnie, i kogoś siedzącego na ławce, nie byłam jednak pewna czy jest pokojowo nastawiony, czy to człowiek ani czy w ogóle żyje. Toteż zatrzymałam się i, obserwując obcych kątem oka, zaczęłam w razie czego obmyślać plan ucieczki.
Zapisane

Jacqui

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Ścieżki
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 16, 2015, 16:09:00 »

Wiatr powiał w moją stronę, niosąc ze sobą zapach jakiegoś ludzia. Dotknęłam językiem spust Beretty i wyjrzałam na sekundę z trawy, zaraz się chowając. Jakaś kobieta. Może nie zwróci na mnie uwagi, a jak nie, to cóż - będę musiała improwizować. *Brak szklanych, ale pojawiła się jakaś kobieta, wygląda na wkurzoną. Chyba mnie zauważyła, ale nic nie robi. Zaczekam, jakby co, użyję łuku.*, wysłałam myśl do reszty.
Zapisane
.:You better watch your mouth, sunshine... I've got a crossbow:.

Imię: Jacqui
Ksywka: Jack
Wiek: 1,6
Płeć: Wadera
Moce: Zmiennokształt, wielożytność
Przyjaciele: Crake - reszta to potencjalni wrogowie.


.:Know the water's sweet but blood is thicker:.

Colette

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Ścieżki
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 27, 2015, 20:13:09 »

Wpadłam w końcu na genialny - moim zdaniem - pomysł, że jeśli pójdę do szpitala, na bank kogoś spotkam. W końcu w szpitalach zawsze jest mnóstwo ludzi, nie? Zadowolona z siebie, wyszłam.
Zapisane
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
com hodowla-kotuw-pbf forumfotograficzne dogworld steampunk