Whispers In The Dark

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: Wielka łąka  (Przeczytany 4828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Wielka łąka
« dnia: Listopad 11, 2014, 12:31:02 »

Po prostu duża łąka, wielka, ogromna. Ludzie tutaj przyprowadzają bydło na wypas, oczywiście, mają tam jakiś teren ogrodzony. Ale nie zawsze udaje im się dopilnować zwierząt i uciekają.
Zapisane

Carry/Cash

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2014, 18:06:04 »

*Trzęsienie ziemi*
Zapisane

Moce Carry'ego:
-panowanie nad molekułami
-kriokineza (temperatura i zamrażanie)
-kameleon
-projekcja astralna

Moce Casha:
-panowanie nad molekułami
-lewitacja
-umbrakineza (panowanie nad cieniem i światłem)
-jasnowidzenie

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2015, 19:06:09 »

Wdreptała, nudząc się. Rozejrzała się i zaczęła truchtać przed siebie.
Zapisane

Carry/Cash

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2015, 12:13:19 »

Wszedł Carry. Miał skupiony wyraz twarzy i wpatrywał się z uporem w jeden punkt przed sobą. Na jego głowie dało się zauważyć coś jakby szklana miska z dziobem z przodu, na wysokości nosa, wtapiająca się z tyłu w czaszkę Carry'ego. Ściągnął płaszcz i szalik, rzucając je na ziemię, po czym rozdarł od dołu rękawy koszuli. Z ramion prostopadle do kości zaczęły mu wyrastać szklane wypustki, po chwili tak długie jak jego ręce, podobnie jak z przedramion. Po chwili między szklanymi kośćmi skrystalizowała się cienka błona. Carry zacisnął zęby i wygiął ramiona do tyłu. Rozległo się kilka chrupnięć, kiedy stawy i barki mężczyzny przemieściły się bliżej kręgosłupa. Kręgosłup wygiął mu się jak u ptaka, ciało wydłużyło i załamało. Jego tułów i nogi pokryły się szkłem. Na jego butach skrystalizowały się szpony. Szkło z klatki piersiowej połączyło się i stopiło z dziobem, który Carry na próbę otworzył i zamknął, wydając piskliwy zgrzyt. Wypustki po bokach szklanego łba zrobiły się czarne, na kształt oczu pterodaktyla. Carry, już w całości zamaskowany, machnął skrzydłami parę razy i odbił się. Wzleciał w górę i zaczął krążyć nad łąką.
Zapisane

Moce Carry'ego:
-panowanie nad molekułami
-kriokineza (temperatura i zamrażanie)
-kameleon
-projekcja astralna

Moce Casha:
-panowanie nad molekułami
-lewitacja
-umbrakineza (panowanie nad cieniem i światłem)
-jasnowidzenie

Jacqui

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2015, 12:15:21 »

*Tu Jack, jakiś idiota miota się po terenie. Może zwabić szklanych.*
Zapisane
.:You better watch your mouth, sunshine... I've got a crossbow:.

Imię: Jacqui
Ksywka: Jack
Wiek: 1,6
Płeć: Wadera
Moce: Zmiennokształt, wielożytność
Przyjaciele: Crake - reszta to potencjalni wrogowie.


.:Know the water's sweet but blood is thicker:.

Carry/Cash

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2015, 12:24:27 »

Carry, słysząc myśl Jacqui, wydał z siebie przeciągły pisk szklanego pterodaktyla - iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;-; - i machnął skrzydłami, wzbijając się wyżej.
Zapisane

Moce Carry'ego:
-panowanie nad molekułami
-kriokineza (temperatura i zamrażanie)
-kameleon
-projekcja astralna

Moce Casha:
-panowanie nad molekułami
-lewitacja
-umbrakineza (panowanie nad cieniem i światłem)
-jasnowidzenie

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2015, 10:26:31 »

Spojrzała w górę. Cofnęła się i schowała się w wysokiej trawie. Te pterodaktyle ją wkurzały. Warknęła pod nosem.
Zapisane

Shereena

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2015, 13:30:14 »

Weszłam, stąpając ostrożnie po zeschłych trawach i roślinach. Rozejrzałam się, utrzymując jednak wzrok przy ziemi, bo każde, nawet najmniejsze, potknięcie, byłoby dla mnie zgubne. Po przejściu kawałka i zatrzymywaniu się trzykrotnie, by wyplątać się ostrożnie z przydługich pnączy, dostrzegłam białego wilka. Już wcześniej, idąc przed siebie, widziałam dziwne stworzenia i jakieś błyszczące, przezroczyste monstra, ale ten wilk nie wyglądał mi na jednego z NICH. Miałam tylko nadzieję, że nie będzie agresywny, albo w ogóle mnie nie zauważy. Przykucnęłam powoli w trawie, koncentrując się na dobrym ułożeniu nóg i rąk, żebym nie straciła równowagi. Podeszłam, czy raczej podczołgałam się bliżej.
Zapisane

Carry/Cash

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2015, 15:20:17 »

Carry machnął skrzydłami, wzbijając się na chwilę jeszcze wyżej, po czym zapikował i znów wyrównał lot. Uznał, że już chyba będzie umiał się podszyć pod szklane stworzenie i wylądował. Jakby zbił się sobie, ściaśnił i oparł dziób o ziemię. Po chwili opuścił ciało w postaci czegoś niematerialnego (;-;) i rozejrzał się. Kiedy używał projekcji astralnej, nie mógł go nikt zobaczyć ani wyczuć, jednak on sam też nie mógł się z nikim porozumieć.
Zapisane

Moce Carry'ego:
-panowanie nad molekułami
-kriokineza (temperatura i zamrażanie)
-kameleon
-projekcja astralna

Moce Casha:
-panowanie nad molekułami
-lewitacja
-umbrakineza (panowanie nad cieniem i światłem)
-jasnowidzenie

Shereena

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2015, 15:53:03 »

Zobaczyłam lądujące połyskliwe stworzenie. Przyjrzałam mu się, zbliżając się nieco i starannie stawiając dłonie i stopy na nierównym terenie. To był chyba jakiś ptak. Alebo raczej dinozaur. Coś jak pterodaktyl czy pterodon, nigdy nie umiałam tego rozróżnić. Wytężyłam wzrok. On był szklany? Szkło to taki kruchy materiał... Tak jak moje kości. On, ten pterodaktyl, i ja, mamy dużo wspólnego. Ale on może z wyglądu był taki... Taki nietrwały. Na pewno te szpony, ten dziób, ten ogon - są jak zbudowane z diamentu. To trochę podobne do mnie. Tyle, że ze mną jest na odwrót. Choćbym nie wiem jak wydawała się silna, złamać mnie może najlżejszy podmuch.
Zapisane

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 22, 2015, 14:49:17 »

Nagle podniosła łeb do góry, budząc się jakby z letargu. Przeciągnęła się i rozejrzała. Zobaczyła jakąś dziewczynę, która zachowywała się dość.. dziwnie. Westchnęła i powoli ruszyła w jej stronę, co pewien czas patrząc w górę czy jakiś cholerny pterodaktyl nie leci w ich stronę. Stanęła jakiś metr za dziewczyną.
- Wszystko dobrze? - powiedziała najspokojniej jak umiała; fakt, widok gadającego wilka nie należał do normalności.
Zapisane

Shereena

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 22, 2015, 15:01:48 »

- Oh God! - podskoczyłam, lądując wśród traw. Poczułam nikły, ale rosnący ból w małym palcu prawej dłoni, oczy wywinęły mi się białkami do góry i błysnęły błękitem. Po chwili zamrugałam, jęknęłam cicho, a oczy wróciły mi na swoje miejsca (wiadomo o co chodzi ;^;). Spojrzałam na białego wilka z niejakim przerażeniem.
- Jak... Co... Plumkający wylk? - zająknęłam się, automatycznie mówiąc tylko sobie i Colette znanym 'językiem'. - Uuk... Ciag, wsio okay.
Zapisane

Carry/Cash

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 22, 2015, 15:02:41 »

Wrócił do ciała, otwierając oczy. Szkło na Carry'm zaczęło się jakby rozpuszczać, znikać. Wyprostował się, jego nogi wróciły do normalnej ludzkiej postaci. Jednocześnie wypustki z ramion i przedramion odłamały się i spadły na ziemię, roztapiając się; rany na rękach Carry'ego natychmiast się zrosły. Ułamał się także dziób, szklana kopuła na głowie zmiennokształtnego pękła na dwie części i rozpuściła się. Carry wygiął ramiona do przodu, stawy i barki z trzaskiem wróciły mu na swoje miejsca. Wszystko to trwało zaledwie minutę. W ciągu następnych dwóch sekund Carry upadł na ziemię, jęcząc pod nosem przez zaciśnięte zęby i nie mogąc się ruszyć.
Zapisane

Moce Carry'ego:
-panowanie nad molekułami
-kriokineza (temperatura i zamrażanie)
-kameleon
-projekcja astralna

Moce Casha:
-panowanie nad molekułami
-lewitacja
-umbrakineza (panowanie nad cieniem i światłem)
-jasnowidzenie

Carry/Cash

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 22, 2015, 15:10:40 »

-Aaargh. - jęknął Carry, zezując w bok na swój płaszcz i szalik. Za Chiny nie zdołałby teraz się po nie ruszyć. Legł więc w bezruchu na plecach, wpatrując się w chmury.
Zapisane

Moce Carry'ego:
-panowanie nad molekułami
-kriokineza (temperatura i zamrażanie)
-kameleon
-projekcja astralna

Moce Casha:
-panowanie nad molekułami
-lewitacja
-umbrakineza (panowanie nad cieniem i światłem)
-jasnowidzenie

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Wielka łąka
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 22, 2015, 16:57:00 »

- Ej, nie bój się - mruknęła, siadając. - Nie gryzę, czy coś.
Zapisane
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
watahapolnocnejciszy watahaloup smoki duesicilie forumhumorystyczne