Whispers In The Dark

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: Jezioro  (Przeczytany 9910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 15, 2015, 06:26:03 »

- Nie. Spać mi się chce.
Zapisane

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 15, 2015, 20:19:17 »

- Nieee, dzięki - mruknęła. - Jeszcze nabrudzę czy coś.
Zapisane

Roland Vannerson

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 15, 2015, 22:23:35 »

-Nie przejmuj się. - zachęciłem ją miłym uśmiechem i wstałem.
-Jeśli chcesz, to możemy tam polecieć.  - machnąłem skrzydłami, jakby na potwierdzenie moich słów.

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 16, 2015, 06:20:16 »

- Ja się mogę przejść - ziewnęła.
Zapisane

Roland Vannerson

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 16, 2015, 15:08:23 »

-W takim razie proszę za mną. - skłoniłem się lekko z uśmiechem, złożyłem skrzydła i powoli wyszedłem.

Lola

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 16, 2015, 20:11:52 »

Podniosła się, przeciągnęła i podreptała za nim.

z.t.
Zapisane

Andrew Morris Jones

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 25, 2015, 20:15:20 »

Wszedłem, rozglądając się. Za mną wbiegła Ellen - mój chowaniec, retriever z Nowej Szkocji. Podbiegła od razu do wody i usiadła, po czym obejrzała się na mnie i poklepała łapą ziemię. Podlazłem do niej i kucnąłem, wgapiając się w jezioro.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2015, 20:16:56 wysłana przez Andrew Morris Jones »
Zapisane
Ellen:

Andrew Morris Jones

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 25, 2015, 20:24:04 »

Odgoniłem ręką zmutowanego komara i zerknąłem podejrzliwie na Ellen, czy nie chce mnie przypadkiem wepchnąć do wody.
Zapisane
Ellen:

Reece Hall

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 25, 2015, 20:38:36 »

Wszedłem.
*Jezior mu się zachciało...*, warknął Calloway na wstępie. Jeśli odpowiem, Calloway zacznie wszczynać kłótnię, a Whyatt będzie próbował nas uspokoić. I tak wszystko będzie ostatecznie na mnie.
Zignorowałem go więc, przechadzając się niedaleko brzegu. Parę metrów dalej dostrzegłem faceta z psem.
- Jeszcze tylko parę tygodni do pełni, w końcu od ciebie odpocznę. - mruknąłem do Calloway'a.
- Odpoczniesz! - parsknął Calloway. - Nie dałeś mi się odzywać przez trzy bite tygodnie. To powinno być moje ciało.
- Ludzie, wytrzymajcie te dwa tygodnie, a będziecie się bić ile wlezie. - zauważył rozsądnie Whyatt.
Zapisane
Reece Hall
Empatyczny, można mu zaufać, kompetentny, profesjonalny, charyzmatyczny, dobry, wrażliwy, spokojny, niezdecydowany, dominujący.

Calloway Sanderson
Porywczy, irytujący, wredny, istny diabeł.

Whyatt Cunningham
Twórczy, inteligentny, ma wyobraźnię, otwarty, intuicyjny, analityczny umysł, podejmuje chłodne decyzje, rozważny, marzyciel, przeczulenie na punkcie prywatności, samotnik.

Andrew Morris Jones

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 25, 2015, 20:45:41 »

Ellen tylko prychnęła i odwróciła ode mnie łeb. Wzruszyłem ramionami, może później foch jej przejdzie. Jednocześnie usłyszałem czyjeś kroki i słowa, i obejrzałem się. Szedł jakiś facet. Jeden. Sam. I gadał do siebie. Odwróciłem się powoli z powrotem do jeziora. Okeeej. Jeśli nie będę na niego patrzeć, może mnie nie zauważy. Oby to nie był jakiś psychopata. W końcu mało który zdrowy, normalny człowiek gada sam do siebie, a raczej - kłóci się sam ze sobą. Co najwyżej aktor, a na tego mi nie wyglądał ani nie brzmiał.
Zapisane
Ellen:

Reece Hall

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 25, 2015, 20:56:05 »

Umilkłem, idąc wciąż brzegiem. Calloway wyraźnie miał ochotę dalej się kłócić, ale 'naparłem' na niego, więc siedział cicho, nie mogąc się odezwać. Usiadłem nad wodą, czując jednocześnie aprobatę Whyatt'a co do siły mojego umysłu. Teraz już skuteczniej potrafiłem stłumić Calloway'a. Rozejrzałem się. Mój wzrok prześlizgnął się po obcym mężczyźnie z psem. Tym razem nie zdołałem utrzymać Calloway'a.
- Znowu jakiś kundel... Ree, nie chcesz pogadać z kumplem na poziomie? Zawsze byłeś wyszczekany.
Zapisane
Reece Hall
Empatyczny, można mu zaufać, kompetentny, profesjonalny, charyzmatyczny, dobry, wrażliwy, spokojny, niezdecydowany, dominujący.

Calloway Sanderson
Porywczy, irytujący, wredny, istny diabeł.

Whyatt Cunningham
Twórczy, inteligentny, ma wyobraźnię, otwarty, intuicyjny, analityczny umysł, podejmuje chłodne decyzje, rozważny, marzyciel, przeczulenie na punkcie prywatności, samotnik.

Andrew Morris Jones

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 25, 2015, 21:04:25 »

Słysząc słowa mężczyzny, Ellen błysnęły niebezpiecznie oczy. Nie zdążyłem jej jednak złapać, zanim zerwała się i rzuciła z wyszczerzonymi kłami na mężczyznę. Zderzyła się z nim, a że była wielkim psem, powaliła go na ziemię, z zamiarem rozszarpania.
-Ellen! - krzyknąłem, podbiegając do niej i próbując ją odciągnąć, ale wywinęła się i kłapnęła na mnie zębami. Wiedziałem, że by mnie nie ugryzła, więc złapałem ją wpół i zacząłem ciągnąć. Szło mi mozolnie, ale w końcu zdołałem ją odciągnąć. Pysk miała cały we krwi. Zerknąłem na mężczyznę, ledwo utrzymując szarpiącą się Ellen. Miał pogryzioną jedną rękę i zadrapania na twarzy, ale poza tym chyba nic mu wielkiego nie było.
Zapisane
Ellen:

Reece Hall

  • Użytkownik
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 25, 2015, 21:15:31 »

Wydarłem się równocześnie z Calloway'em, po czym wpadłem do wody, usiłując odsunąć się od psa, czy też - jak teraz zauważyłem, widząc z bliska jej pysk - od suki. Woda zabarwiła się na czerwono. Whyatt przejął stery, próbując podnieść nas do pionu. W końcu mu się udało. Zapanowałem nad własnymi mięśniami, unosząc wyżej ręce i wpartując się lekko przerażonym wzrokiem to w oczy mężczyzny, to suki. Podświadomie zarejestrowałem cień radości Calloway'a z mojego 'nieszczęścia'.
Zapisane
Reece Hall
Empatyczny, można mu zaufać, kompetentny, profesjonalny, charyzmatyczny, dobry, wrażliwy, spokojny, niezdecydowany, dominujący.

Calloway Sanderson
Porywczy, irytujący, wredny, istny diabeł.

Whyatt Cunningham
Twórczy, inteligentny, ma wyobraźnię, otwarty, intuicyjny, analityczny umysł, podejmuje chłodne decyzje, rozważny, marzyciel, przeczulenie na punkcie prywatności, samotnik.

Andrew Morris Jones

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: Jezioro
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 25, 2015, 21:21:03 »

-Ellen, do diabła, uspokój się! - zawołałem. Ellen przestała się szarpać, ale wciąż wbijała wściekłe spojrzenie w faceta. Po chwili wyrwała mi się, odwróciła i szybkim krokiem odeszła. Spojrzałem za nią i westchnąłem, po czym odwróciłem się do mężczyzny. Wyciągnąłem do niego rękę z przepraszającym spojrzeniem.
Zapisane
Ellen:
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polskiedobrerpg gangnh maho college gangwa